www.suchavystavba.cz

603 957 480 539 085 015
Info@SuchaVystavba.cz

 

Košík
je zatím prázdný

Střešní okna VELUX Střešní okna FAKRO Materiály suché stavby O nákupu | Doprava | Kontakt

 

Pět důvodů, proč si k oknu objednat i montáž


Pokud si k našim oknům objednáte i montáž, dostanete nejen skvělou cenu, ale i prodlouženou záruku a jistotu kvalitní a rychlé instalace s originálními montážními díly.

Nechte si poslat cenovou nabídku montáže, nebo nás kontaktujte přímo a ptejte se.


 

Střešní okno VELUX s montáží jen za 15 % DPH

1. Střešní okno s montáží podléhá jen 15 % DPH


Ušetřete na DPH. Bez montáže bude váš nákup daněn 21 %, s montáží jen 15 %.

VELUX - 10 let záruka

2. Prodloužení záruky až na 10 let


Nechte si okno namontovat s originální montážní zateplovací sadou VELUX a záruka bude automaticky prodloužena na 10 let.

Profesionální montáž

3. Jistota dokonalého osazení s týmem, který má za sebou tisíce namontovaných oken


Střešní okna značky VELUX patří mezi ta nejkvalitnější. Ale ani takové okno není zárukou spokojenosti, pokud není odborně namontované. A u střešních oken to platí dvojnásob.

Připravíme podle specifikace stavební otvor, okno nainstalujeme, technologicky správně zaizolujeme a zařežeme střešní krytinu.

Usazení rámu, vyrovnání spár mezi rámem a křídlem, aby nedocházelo časem k drhnutí při otevírání, napojení folií, instalace drenáže pro odvod kondenzátu, montáž lemování apod. provedeme kvalitně a přesně.

Úniky tepla a zatékání

4. Zabraňte únikům tepla a omezte zatékání vody


Utěsnění střešního okna je nejdůležitější součástí montáže a největší tepelné ztráty představuje špatně provedená montáž.

Aby se zamezilo tepelným ztrátám, musí se rám střešního okna důkladně zaizolovat. To je možné provést pouze při montáži a před instalací podstřešní fólie.

Dodatečné izolování (vyplňování až 2 cm skuliny mezi krokví a rámem okna) z vnitřní strany podkroví není možné provést kvalitně a časem izolace vypadne nebo se rozpadne.

Teplo uniká především kolem rámu a celá tato oblast je proto podchlazována. Důsledkem jsou nadměrné tepelné ztráty, orosení, zatékání na vnitřním povrchu střešního okna a vznik plísně v jeho okolí. Tyto jevy eliminuje profesionální montáž a použití originálních zateplovacích montážních sad.

Poradenství k příslušenství VELUX

5. Poradíme s výběrem a pomůžeme s instalací příslušenství nebo celých sestav oken


Pokud kupujete střešní okno, myslete už předem na to, co od něj očekáváte. V mnoha směrech lze každé okno funkčně i esteticky výrazně posunout volbou a montáží vhodného příslušenství.


Ať jsou to různé druhy vnitřního a venkovního zastínění, elektrického či solárního ovládání, ostění nebo lemování, vždy Vám poradíme s kompletní sestavou a pomůžeme s montáží. To se týká především sestav dvou a více oken vedle sebe, kde je instalace a volba příslušenství pro běžného zákazníka velmi obtížná.


Nejprodávanější okna VELUXwww.suchavystavba.cz

toplist